7. den - tvé znamení horoskopu a jak si myslíš, že to na tebe sedí

14. srpna 2012 v 21:05 |  Má klec z růží
Nikdy jsem se o charakteristiky znamení moc nezajímala. Ne, že bych tomu nevěřila, ale pro mne je každý člověk vyjímečný a raději poznávám tu jeho jedinečnost, než abych si jej škatulkovala.

Tak jsem se šla zeptat na radu za strýčkem Googlem a klikla na první odkaz, co mi nabídl: Vodnář - žena - psychologické vlastnosti znamení . Celkem dlouhý článek, a u většiny věcí si říkám, že to sedí. A najde se tam pár vět, které mě vytihují uplně dokonale! Třebas~

Vytvořit s ní šťastný vztah je možné jen tehdy, poskytnete-li jí volnost, aby se mohla věnovat nespočtu zájmů a stýkat se se svými přáteli.

Nikdy nezkoušejte ji připoutat k plotně nebo k noze postele. Tohle, 1000x tohle... kdybych žila s takovým chlapem, jeden z nás by ten vztah nepřežil. Možná oba XD

Typická žena Vodnář nikdy nepřikládá penězům hlavní důležitost. Ano. Peníze jsou pro mne prostředkem k tvobě, ale ne cílem. Pokud bych měla hodně peněz, nechtěla bych je shromažďovat abych měla více, ale chtěla bych je využít, aby stvořily něco užitečného, z čeho by se mohli těšit další lidé.

Jejich způsob oblékání vás může na místě zmrazit. Pár z nich by sice mohlo zdobit titulní stránku módního časopisu, ale průměrná dívka Vodnář není v tomto směru zrovna konvenční. Některé kreace by jí záviděly i cikánky a její individualismus dokáže vytvořit neobyčejně osobité kombinace. Obyčej ně je první, kdo si obleče věci podle poslední módy, jakkoli jsou bláznivé, ale také může ctít styl své babičky - nebo i prababičky. Však víte, jak extravagantně se oblékám! A jaké mi to činí potěšení!

Nikdy nemluvte s Vodnářkou povzneseně. Nesnáší, když není považována za vám rovnocennou. Nechápavý přístup povede k tomu, že se stáhne do sebe a stane se nepřístupná. Tohle. Uplně moc tohle. Arogantní nafoukanci mi za pozornost nestojí. A to jsem velmi tolerantní a milý člověk, ale takovéto povýšené lidi snáším strašně zle, nejraději se klidím od nich pryč jak rychle to jen jde.

Hranice mezi přátelstvím a láskou je pro Vodnáře často neviditelná. Milostné písně o lidech, kteří mají oči jen jeden pro druhého, jim připadají hloupé. Ve světě se děje tolik zázraků pro potěchu oka, že se jim zdá být hroznou ztrátou času, když dva páry očí nedělají nic jiného, než že vzájemně zírají do svých hlubin. Přesně tohle. Já mnohdy ani ty milostný písně v rádiu nemůžu poslouchat, jak moc si říkám, jak jsou pitomý! Počkat - neříkejte mi, že on ve skutečnosti vážně někdo takhle uvažuje?! Že vážně existují lidé, co celý den přemýšlí nad svým milovaným a proč si sakra vždycky sundává brýle, když se spolu líbaj?! Ne. To nemůže být pravda. Tomu nevěřím. Jen se podívejte kolem, na ten úžasný fantastický svět - jak by ho jen člověk mohl přehlížet a myslet jen a pouze na mužovy brejle?!

Také si budete muset oblíbit její přátele, kteří se budou zjevovat v nejpodivnějších podobách a velikostech. Ahahahaha XD Moji přátelé - panenky, různé strašidla, zviřátka, lidi co se divně oblíkaj, lidi co by se dali označit za podivíny, lidi zajímající se o esoteriku, občas i nějací mudlové (Ano! I s těmi se bavím!)... jmenovat nebudu, do příslušné skupiny se zařaďte sami XD
 


Komentáře

1 Hotaru a Popcorn Hotaru a Popcorn | Web | 15. srpna 2012 v 12:56 | Reagovat

Ahoj, rozbiehame projekt podobný Autorskému klubu a hľadáme kvalitné blogy a tvoj sa nám vidí ako prínosný pre túto komunitu bloggerov :) Ak by si mala záujem pridať sa, budeme rady, viac informácií máš v linku vo webe :)

2 Pierrette Pierrette | Web | 15. srpna 2012 v 16:02 | Reagovat

[1]: Hotaru a Popcorn: Oh... no tedy, děkuji za nabídku, vážím si toho, že vám můj blog přijde kvalitní. Ale nejsem si zcela jistá, že by byl do komunity vhodný... je to můj osobní blog o mém životě, takže ty kecy zajímají asi jen mé přátele a stalkery, ale pro lidi co mě neznají je to nezajímavé. A nějak mám bohužel momentálně spoustu jiné práce a projektů, abych začínala ještě další s dalšími články... takže nejspíš nemám zájem, ale i přesto děkuji za nabídku :)

3 Aiko ^_^ Aiko ^_^ | Web | 15. srpna 2012 v 17:24 | Reagovat

Tak to si zajdu taky za strýčkem Googlem, jsem zvědavá, jestli i na mě se tak moc bude hodit to, co mi vyplivne. XDDD

4 Aiko ^_^ Aiko ^_^ | Web | 15. srpna 2012 v 17:48 | Reagovat

Tak jsem si to našla, přečetla a ... ten člověk u mě snad bydlí nebo co. XDDD
Sice, v několika případech jsem úplným opakem než napsal, ale v 85% věcí bych řekla, že to na mě sedí. XD

5 Aiko ^_^ Aiko ^_^ | Web | 15. srpna 2012 v 17:48 | Reagovat

PS: a ty skřítky doma mám! ;)

6 Ronin Ronin | Web | 17. srpna 2012 v 13:03 | Reagovat

Nedalo mi to a musel jsem si na tom webu přečíst co se tam praví o vodnářích-mužích a musím říct, že to je ten nejkrásnější a nejvtipnější psychologický rozbor vlastností co jsem kdy četl ^_^

Nemohu říct, že by vše tam napsané platilo stoprocentně, ale i když některá z těchto vlastností na mě nesedí, tak na tom něco je...

"Hledám svou zaslíbenou zemi tam vysoko za mraky..."

7 Miu Miu | 24. března 2013 v 17:05 | Reagovat

Já jsem taky vodnář a většina textů, co na vodnáře napíšou na mě sedí. A aby se na mě někdo povyšoval, to nesnáším. Jediný problém je, že můj milovaný tatínek je lev, který potřebuje mít všechno podle sebe a chtěl by, aby bylo vše podle něj... smůla, má doma dva vodnáře :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.