Webové projekty

27. června 2012 v 16:12 |  Má klec z růží
Tak se zamýšlím, co chci dělat s tímto blogem? Nejspíš jej chci jen nechat plynout, v podobném duchu, jako je nyní... jen občas nějaký článek z mého života, aby přátelé věděli, jak se mám a co se děje.

Já vím, že jeho momentální úroveň není nic extra, ale vyhovuje mi to takto. Přeci jen, jsou jiné projekty, kterým se chci věnovat více, a myslím si, že jsou zajímavější a přínosnější, než výžblepty o mém životě.

Tak jsem i změnila jeho layout, aby vypadal, jako tichá zpovědnice. A obrázek jsem použila z oblíbené manhwy "Bride of the Water God". Je několik málo vyjímečných mang, které jsou tak přenádherně nakreslené, že se ve čtení příběhu zastavíte, jen abyste se na chvíli kochali tím úchvatným obrazem. A tahle manhwa... je ještě víc, než ony. Nádhernou kresbu to vskutku má, a ačkoli se považuji za člověka s velmi vyvinutou fantasií, několikrát jsem se přistihla, že na tu stránku udiveně hledím... a prostě nechápu. I minutu jsem na ni občas civěla, než jsem to dokázala vstřebat.

Ta manhwa je jako nejkrásnější sen. Lehce abstraktní, naprosto vyjímečná, úplně jako z jiného světa. Je jako tichá noc za úplňku... kde nebe je poseté hvězdami, v dáli houká sova, vzduch je teplý a příjemný, měsíc se odráží od jezera... a přes všechnu tuto tichou krásu máte uvnitř srdce svíravý pocit, že něco je šíleně zle. Že tato noc je prokletá.

To je přesně ten pocit, co celý příběh doprovází.

To, že ráda čtu romantickou mangu, o mě víte. Jen, nerada se o tom zmiňuji na FB a tady na blogu, protože přeci jen, čtu hodně yaoi a některé věci jsou dost ehem šílené. Mám prostě nepříjemný pocit nepatřičnosti, když se o yaoi bavím s lidmi, kteří to běžně nečtou (s yaoistkami je to ok XD). Jenže manga je opravdu můj velký koníček, a chci se o něm s někým bavit... a tak jsem si tedy založila blog o manze! A veškeré dobré a zajímavé mangy budu propagovat tam, ať tím neotravuji jinde. Yay :3 A nejen yaoi, je tam i josei (ale upřímně... fakt, že je to josei, situaci nezachrání XD jsem teď narazila na josei, co svou šíleností a úchylností totálně převálcuje všechny WTF yaoi, co jsem kdy četla XD)

A další projekt, jež znovu rozjíždím, jsou stránky o Gothic Lolitě, kompletně jsem je předělala a aktualizovala i všechny články. A do budoucna chystám i několik zajímavých nových článků (^_-)
 


Komentáře

1 Aiko ^_^ Aiko ^_^ | Web | 27. června 2012 v 17:47 | Reagovat

A já jsem si říkala, že když jsem naposledy byla na gothiclolita.wz.cz, že mi to hodně věcí nechtělo otevřít. XD

A na ten web o mangách určitě mrknu, zvědavost je věcí zákeřnou. XD

2 Vita Vita | Web | 28. června 2012 v 10:30 | Reagovat

Oba projekty zní suprově! Určitě je budu stalkovat. XD

3 Pierrette Pierrette | Web | 28. června 2012 v 12:44 | Reagovat

[1]: Aiko: Tak to se není čemu divit, musela jsem ty stránky přepnout, ještě když vše nebylo funkční... ale postupně tam všechno opravuji a brzy všechno pojede (už zbývá jen pár věcí, co jsou nefunkční).

[2]: Vita: Děkuji! Web o mangách plánuji updatovat 1-2x týdně, u GothicLolity to bude trochu méně často (a nejdřív musím zprovoznit vše, co ještě nejede, než začnu posílat nové články...). Přeci jen, mang je strašná spousta, ale o lolitě bylo už téměř vše řečeno! XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.