Květen 2012

Z mého života...

31. května 2012 v 12:25 Má klec z růží
Dlouho jsem mlčela... zbyl tu vůbec ještě někdo, kdo by tento blog sledoval?

Mám za sebou spoustu náročných akcí, tak jsem se na ně buďto připravovala, a nebo po nich vyčerpaně odpočívala... a nezáleží na tom, jak moc nakonec byly akce úspěšné nebo ne, jen doufám, že lidem mé přednášky aspoň trochu líbily a mé výrobky je potěšily. Sice, když se teď na spoustu věcí dívám zpětně, říkám si: "Tohle jsem mohla udělat tolik lepší!", ale měla jsem toho hodně a líp jsem to nedokázala. Tak snad se mi to do příště podaří vylepšit!

A co všechno přihodilo, od února do dneška? Konečně už máme hotovou hru Sbal si svého ukeho! Obchod Kaleidoskop v Brně se zavřel, ale i přesto jsem moc vděčná za spolupráci, hodně mi to dalo. Byli jsme na Pragoffestu, Ostrakonu, Animefestu a já chci poděkovat za pomoc všem přátelům i orgům, vážím si tak skvělé spolupráce.

A mám rozdělaných pár nových webových projektů, až budou v prezentovatelné podobě, napíšu vám sem o nich. Porcelain Doll čeká několik velkolepých novinek, které ale zatím nechám tajné (^_-). To jsou věci, na kterých teď pracuji. Jop, jelikož jsou zatím tajné, tak to vypadá, jakože nic nedělám... ale opak je pravdou!

~konec článku, který vlastně nic moc neřekl, krom toho, že stále ještě žiju~