Únor 2012

Co se děje a bude dít?

29. února 2012 v 16:44 Má klec z růží
Zdá se, že můj blog zůstává zapomenut a osamocen... a ač mne to mrzí, mám stále velmi nabitý program, takže to tak bohužel nějakou dobu ještě zůstane.

Ale občas sepíši aspoň nějaký článek podobný tomuto, takové shrnutí toho co se přihodilo, toho co je nového a toho co se chystá!

A pokud se ptáte, jaktože jsem tak moc zaměstnaná odpovědi jsou prosté: šití a zařizování věcí pro Porcelain Doll, příprava přednášek, programů a prodejního stánku na několik různých festivalů, do toho samozřejmě musím chodit do práce a mám ještě pár menších "projektů" bokem (nějaké šití na zakázku, daňové přiznání, články do Poisoned Alice, objednávky pro Lolo Express, atd).

Nějaké žhavé novinky?
- Nový design blogu! Za obrázek vděčím Pepči, dostala jsem jej jako úžasný dárek k narozeninám! :)
- Budu dělat cosplay! Ale až na Advík, nebo na nějakou akci později v roce. S Arisu jsme se domluvily na oblíbeném yaoi páru z anime Sekaiichi Hatsukoi - budu Onodera Ritsu a ona Takano-san! :D
- Budu mít svou první BJD! (Kloubovou panenku.) Momentálně je její tělíčko na celnici v Praze (;_;). Mám doma už hodně panenek (porcelánových), ale tohle je něco naprosto jiného. Ty moje panenky... postávají kolem především jako dekorace, a ač k nim mám vztah (k některým se váží různé příběhy, byly třebas dárkem od mých drahých přátel), BJD je něco naprosto jiného. Má duši. Je to jako... oddělit fragment z mé duše a dát jej do panenkovského těla. Bude rokokovou princeznou, vždy nádhernou, usměvavou a s čistým srdcem. Rozhovory s ní a její pomoc mi bude obrovským přínosem.Akce, na kterých se možná potkáme
- Ostrakon - viz článek (odkaz dodám brzy).
- Japonské jaro - viz článek. A krom mé vlastní přednášky se nejspíš občas objevím i jako divák na přednáškách jiných.
- Posezení v Pardubicích - koncem března jedna akce v čajovně :)
- Animefest - jako pořadatelka lolita linie tam asi budu lítat od ďábla k čertu (chci říci pendlovat mezi prodejním stánkem a mezi svými 150ti přednáškami)
- a ač jsem i hodně uvažovala nad různými koncerty (D ve Vídni, BLOOD v Praze), bohužel na ně nejspíše nepojedu, nemám čas a peníze (TT_TT)