Prosinec 2011

Inspirace...

11. prosince 2011 v 13:39 Má klec z růží
Videa & Vykecávky
pod perexem

Co se děje a bude dít, a jak ubíhá čas.

5. prosince 2011 v 19:52 Má klec z růží
Dnes to bude jen takový informativní článek, aby mí přátelé a náhodní stalkeři věděli, jak se mám, co dělám a co je nového.

x Lookbook
Pro ty, ke kterým se to ještě nedoneslo, založila jsem si Lookbook. Ne sice, že bych na něj moc přispívala... (Mám pocit, že moje každodenní outfity jsou si hodně podobné.) Ale je to skvělá stránka, kam posílat své módní kreace, a když na ní byla už spousta mých přátel, založila jsem si účet také.

x J-Culture linie na Pragoffestu
Bude se konat 3-5.února 2012, v Praze (www). A já tam pojedu také (ještě s Hikaru a Dra-Gon)! Po dlouhé době konečně zase výlet do Prahy, yay :D Zatím jsem se upsala na tvorbu dvou nových přednášek, obě budou o módě - první: Výzdoba pokoje v j-fashion stylu a druhá: Tvorba originálních doplňků (já vím, že o tvorbě doplňků jsem měla přednášky už v minulých letech, ale tahle bude zcela nová). Přijeďte se podívat, co jsem i slyšela od ostatních organizátorů, letos tam budou dosti zajímavé a dobré přednášky! :)

A ještě jedna prosbička, kdyby byl někdo v Prahy a mohl u sebe na přespání nechat 3 osoby, prosím napište mi... nepořádek ani rámus neděláme, jen bychom večer přišli, tiše přespali (třebas i pod stolem...), a ráno zase odešli na PF XD

x Yaoi překlady
Překládám nějaké yaoi mangy, sice jen velmi zřídka a jen krátké záležitosti. Není na to čas, ale bohově mě to baví XD Na Krchově pod Sakurou by se v brzké době měly objevit dva mé překlady - Déšť Bolesti / Rain of Pain (melancholicky romantické shounen-ai doujinshi Kuroshitsuji) a pak Chundelatá věc / Fluffy Thing (mírně WTF záležitost, o jejíž překlad jsem byla požádána. Ale je to dobře vtipné a děsně roztomilé :))

x Meditace a Cesta sebeuvědomění
Pracuji na sobě, chodím na různé semináře (některým lidem se to může zdáti zbytečné, ale pro mne je to obrovským přínosem. Třebas jsem se naučila chápat podstatu a důležitost emocí - strach, vztek, smutek iradost... přesto, že některé jsou negativní, i přesto jsou důležité a je třeba otevřít jim svá srdce a přijmout je a prožít je). Přijde mi, že je spousta témat "o žití života", které se mnou nikdy nikdo neprobíral, když jsem byla malá, a jsou tak obrovsky důležitá. Ach, a ještě fotka, z 11.11.2011 v 11:11, kdy jsem stála u orloje a klaněla se času:

x Co dalšího teď dělám?
Sháním dárky (no to teď před Vánoci asi každý...)
Píšu články do Poisoned Alice (další číslo vyjde v lednu! Ale téma článků neprozradím :P)
Šiju, stříhám, navrhuji oblečení (jako vždy)
Programuji (jako vždy)