Srpen 2011

Nové ošacení~

27. srpna 2011 v 20:38 Krásné šaty
Po dlouhé době sepisuji nějaký ten článek, ač velmi povrchně zase o hadrách. Ale móda je velkou součástí toho, kdo jsem. Je pro mne velmi důležité, co nosím... odráží to mou duši, to, kým jsem.

Po dlouhé době nastal čas obměny šatníku (protože v tom, co nosím se už necícím svá). Vyházela jsem asi 1/4 věcí ze skříně... a brzy to prodám, abych si mohla koupit věci jiné. Vlastně se budu zbavovat všech Sweet Lolita věcí, a svůj styl přesunu více do Dolly, Vintage, Gothic Lolity a Aristokrat stylů.

Nějaké věci už k prodeji mám, další se zde objeví brzy: http://www.votocvohoz.cz/uzivatele/25-petraeliarosa/predmety

A je to skvělý pocit! Rozprodat věci, co už nenosím a v kterých se necítím, abych si mohla nakoupit spoustu nových zcela úchvatných kousků (*_*). Nejsem člověk, co pořád prodává a nakupuje, všechny mé věci jsou mi velmi blízké a vážím si jich... jen mi přijde zbytečné je držet zavřené ve skříni, kde jen zabírají spoustu místa, když je nenosím. Někomu jinému poslouží lépe:) Za normálních okolností svůj šatník moc nerozprodávám, ale poslední dobou procházím velkou změnou, takže staré já musí pryč, aby udělalo prostor nové osobnosti!

Tolko k úvodu, a teď se tu budu chlubit tím, co všechno si v blízké době chci pořídit! :D

(spousta obrázků pod perexem)