Únor 2011

Klec z růží

28. února 2011 v 20:44 Má klec z růží
Rozhodla jsem se znovu při-zpívat na tento blog. Jste rádi? Já jsem, velice... protože potřebuji verše k mému životu, snad ještě více, než potřebuji jíst a pít. Bylo to těžké a temné období, když jsem byla pryč... vlastně se nic hrozného nestalo, to jen já ztratila světlo uvnitř sebe a nemohla ho znovu najít.

Připadá mi, jako bych posledních několik měsíců byla Šípkovou Růženkou, co usla a tiše spala... a s každým dnem usínala hlouběji, každým dnem kousek umírala.

V každém těle, lidí, zvířat, rostlin i věcí, dlí Bůh. Ah, lidé používají spíše jiný termín - duše. Esence vaší bytosti. Já tu svou ztratila, a bez ní jsem jen zlomek sebe. Bylo jí ve mně tak málo, že jsem mohla jen hýbat tělem, přežívat ze dne na den... avšak ne prožívat svůj život, vytvářet svět a zázraky. Dnes se mi podařilo s ní konečně znovu splynout, a už ji nepustím!

Tak, co všechno hodlám tedy vytvářet?
* Tento blog! A pravidelně, slibuji... již brzy vám představím nová témata, co se tu objeví!
* Chci se více věnovat své módní značce, Porcelain Doll. Poslední dobou jsem byla tak vyčerpaná, neměla na ni vůbec čas a sílu. Chci se posunout o velký krok dál, a je to obrovsky náročné. Ale snad brzy se otevře nová verze webových stránek, a s ní i nová éra Porcelain Doll - s větší nabídkou zboží, které ovšem už nebudu šít sama. Také bych ráda častěji přispívala na její blog.
* Abych se lépe naučila ovládat slova, rozhodla jsem překládat mangy. Zatím jen krátká doujinshi a oneshoty... přidala jsem se do týmu Krchova pod Sakurou!

Sledujte můj blog, budu sem dávat projekty, které jsem dokončila :) Mám vás moc ráda, mí přátelé~ a děkuji vám všem za podporu a chvíle, kdy jsem s vámi!