Leden 2010

Modrá růže

27. ledna 2010 v 18:08 Krásné šaty
Tak, na začátku ledna jsem vám povídala o tom, jak si chci ušít nové šaty... z modrého sametu, vyšívané krajky a perel. Tak už jsou hotovy! Jsem z nich nadšená, krásně se povedly... jsou to jedny z nejkrásnějších šatů, co mám :)


Fotky pod perexem!


Mňau :3

14. ledna 2010 v 7:00 Má klec z růží
Každý, kdo mě zná, určitě ví, jak moc miluji kočičky. Vždy když nějakou vidím na ulici, hned se rozplývám a když je přítulná, jsem ochotná se s ní mazlit i čtvrt hodiny:3 (Aw~ a nejlepší jsou koťátka, když jsou hravá a dravá, s nimi je taková legrace!)

Nuže, rozhodla jsem se, že vám představím mé dva nejmilejší, srdci nejbližší kočičáky. Ty dva, co se mnou bydlí pod jednou střechou již několik let.


Více pod perexem!


Vánoční víla

8. ledna 2010 v 7:00 Krásné šaty
Vánoční atmosféra se neobejde bez dárečků. A vždy na Vánoce, se účastním výměny dárečků mezi lolitkami z celého světa. Je to moc milá akce, když člověk vyrábí krásné věci pro neznámou osobu z jiného konce světa. A ač toho člověka vůbec nezná, zabalí do papíru spolu s věcmi i kousek svého srdce a pošle je na dalekou cestu do cizí země. A i když já stále zůstanu jen neznámou vánoční vílou, ten kousíček mého srdce je bude doprovázet v podobě darovaných věcí i několik příštích let.Ráda bych vám pod perexem představila dárečky, které jsem posílala, i ty, které jsem od svých víl dostala.


Leden

5. ledna 2010 v 20:54 Má klec z růží

Na svém výletu v Praze, minulý rok, jsem si pořídila naprosto úchvatný kalendář! A tak mi nedá, abych sem každý měsíc nevyfotila jednu jeho stránku a s ní napsala i přání, která si chci splnit.

Leden bude ve znamení šití a běhání okolo mé značky. Doma je aspoň teplíčko a já si vyzkouším, jak moc budu zvládat zároveň dvě různé povolání.


Leden pod perexem!