Nové zajímavé stránky

12. června 2009 v 5:00 |  Má klec z růží
Tak, dnes bych vám chtěla představit dvě nové webové stránky, na které jsem narazila na Internetu a které vypadají jako zajímavé projekty:) (alespoň já je určitě budu sledovat :D)

Je t'aime - časopis pro Lolitky

Také jsem nad tím přemýšlela, že by bylo hezké kdybychom měli český Lolita časopis... bohužel sama nemám čas a nervy na to nějaký dávat dohromady XD Ale to, že se někdo jiný rozhodl převzít iniciativu a pustit se do toho mě velmi potěšilo:) Osobně se do něj také zapojím, i když jen několika články. Už se moc těším na první číslo (i když to asi nějaký ten týden potrvá) :)

Asian secrets

Většina z vás nejspíš zná Lolita secrets, kam lolitky píšou své trable a názory, které se bojí vyslovit nahlas. U nás v ČR tuto funkci tvoří Moje zpovědnice. Asian secrets je na stejném principu, ovšem nezaměřuje se na módu, ale na japonsko všeobecně. Hlavně na anime, j-rock, dorama a tak. V nějakém grafickém programu vytvoříte obrázek s textem, s "tajemstvím" které vás trápí a anonymně ho pošlete na danou stránku. Uživatelé se pak k němu mohou vyjádřit v komentářích. Osobně velmi ráda sleduji stránky tohoto typu:)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.