Lolita sraz v Otrokovicích

10. června 2009 v 13:34 |  Má klec z růží
Tak menší report ze srazu, který jsem pořádala 6. června v Otrokovicích. Ano, sice report píšu trochu se zpožděním, ale lepší pozdě než nikdy, ne? XD

Sice hlásili, že by mělo pršet, ale i když bylo poněkud pod mrakem, nespadla ani kapka. Vlastně i kdyby pršelo, nevadilo by to tolik, jelikož jsme měli setkání v místní čajovně.

Nejdřív jsem šla na nádraží vyzvednout dvě slečny, které do Otrokovic měly přijet vlakem a vzhledem k tomu, že tu nikdy nebyly, potřebovaly doprovod do čajovny. Vážily sem dalekou cestu až z Hranic na Moravě.

Tak tady už jdou, to jsou ony:) Reiko se svou sestřičkou.
Tak jsem je doprovodila k čajovně, ale vzhledem k tomu, že v čajovně otvírali až za hodinu, ještě jsme seděli v parku na lavičce a povídali si:) Znám několik lolitek z Hranic a nikdy mě nepřestanou udivovat svým šatníkem... třeba vidím že mají naprosto úžasné platformové boty a zeptám se jich kde je sehnaly a ony: "V Hranicích za 30,- Kč!" A jinak tomu nebylo ani dnes... ten nádherný vínový set, co Reiko má, není profesionální replika jedné z Classic Lolita značek, nýbrž oblečení kupované u Vietnamců v Hranicích... (Když jsem to slyšela, brada mi spadla dolů, vážně XD)

No a pak ta čajovna, ve které jsme se začly všechny scházet:) Donesla jsem s sebou několik časopisů na čtení, tak kdo zrovna nepovídal nějakou historku, tak si četl v módních časopisech.


Seznámila jsem se s několika novými lolitkami z mého okolí, dozvěděla jsem se něco nového o těch co jsem už znala... velkou radost mi udělalo, že na sraz přijela i Mája, to je návrhářka, švadlenka a modelka značky M. Perfekně jí to slušelo a... ta holka je můj člověk, ještě jsem se nesetkala s nikým kdo by tak moc miloval šití:)

Mája taky všechny mile překvapila kouzelným kufříkem, který na sraz donesla... skrýval dáreček pro každou lolitku na srazu:) Já jsem dostala přenádherné krajkové náramky... byla jsem tak dojatá (;_;) vůbec jsem to nečekala.


Bylo nás tam celkem hodně (asi 15), ale to ničemu nevadilo:) Bohužel nemám fotky všech slečen, v čajovně bylo špatné osvětlení takže většina fotek vypadá dost divně. Je to škoda, protože měly krásné outfity, bohužel fotky se moc nepovedly (spíš jsem víc kecala než fotila) XD

A na závěr fota s roztomilými peněženkami :D (ještě tam byla jedna s Kitty, ale tu jsem zapomněla vyfotit (TT_TT))

 


Komentáře

1 Tessu Veux Tessu Veux | 10. června 2009 v 14:51 | Reagovat

Uh,mně je tak líto,že jsem tam nebyla T_T Vážně.Konečně nějaký sraz v mém okolí a já nemám čas XD Všem na fotkách Vám to sluší,a Tobě Pet samozřejmě taky :)

2 katy-chan katy-chan | 11. června 2009 v 7:13 | Reagovat

nyáááá ~ hlavně že jste si to užily a  bavily se ^^
podel fotek to vážně všem moc slušelo *_*
^_~

3 Pet Pet | Web | 11. června 2009 v 7:39 | Reagovat

[1]: Díky za komentář:) a neboj, on nějaký sraz určitě zase někdy bude ;)

4 Meffis Meffis | E-mail | 13. června 2009 v 23:13 | Reagovat

Dámy, slečny, holčiny... Měl bych na Vás takovou malou prosbičku, zvláště pak na majitelku těchto stránek... Zkrátím to, věc se má tak. Studuji Univerzitu Hradec Králové a prápě zpracovávám svou bakalářskou práci na téma Krajka v současném oděvu, načež jsem si vybral krajku v moderních stylech, konkrétně v Gothic módě. A jelikož se Lolita móda tohoto tématu týká, zvláště pak styl Ghotic Lolita, sháním jakékoliv informace... Mno a v tom jsem narazil na Vaši příjemnou, snad mi odpustíte název, komunitu a tak jsem doufal, že byste mi třeba mohli poskytnout nějaké cenné informace v tomto směru. Doufám, že se o svá tajemství ze světa této netradiční módy alespoň trošku podělíte a všem předem děkuji... :) Meffis

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.