Červen 2009

Výlet do Ostravy (20.6.)

24. června 2009 v 9:58 Má klec z růží
Tak v sobotu jsem byla na menším setkání s přáteli v Ostravě :) (Lolitkám z Ostravy a okolí se omlouvám, že jsem jim o tom nic neřekla, ale nebyla jsem organizátorkou tohohle srazu a od hlavních orgů mi bylo řečeno, že nás i tak bude bude hodně a nechtějí tam žádné cizí lidi (TT_TT))

No, ale jinak to byl hezký výlet:) Prošli jsme místní gothické obchody a i když pršelo a bylo pod mrakem, bylo to fajn:) Nakonec jsme zakotvili kde jinde než v čajovně :3

A pár fotek! Na náměstí byla galerie vesmírných fotografií, tak jsme je zneužili na focení :)

Škoda jen že nemám žádné pořádné foto Tryaki-chan, byla v krásném Lolita kompletu:) A ještě jedna poslední fotka z čajovny... tahkle to dopadá, když se hovor začne točit kolem tématu "horory" XD

(Fotky fotily Aiko a Iri)
 

Wind her up

19. června 2009 v 5:00 Knihovnička
Takový krátký filmeček, který natočila jedna lolitka ze zahraničí, studentka filmové školy. Většina z Vás ho asi už viděla na egl, takže to není žádná velká novinka... ale mne tak okouzlil, že si ho sem prostě musím dát. Má uplně úžasnou atmosféru a celý mě prostě nadchl :D Kéž by takových bylo více!Zdroj: egl

Pepča & Petčan & pár cvoklých fotek

17. června 2009 v 6:58 Má klec z růží
Tak včera u mě byla má drahá kamarádka Pepča, přišla si pro věci které jsem jí objednávala z LCHLS. Je to dlouhonohá vysoká blondýna a objednala si boty na obrovitánských platformách a kratičké šaty, které jí ty nohy ještě víc prodlužují XD Do dnešního dne jsem si myslela, že takhle dlouhé nohy můžou mít jen postavičky z anime - ne, má je i Pepča XD A jelikož ona s platformama je teď mega vysoká a já jsem od přírody malinká, tak nám nedalo udělat pár fotek XDXD

Nové zajímavé stránky

12. června 2009 v 5:00 Má klec z růží
Tak, dnes bych vám chtěla představit dvě nové webové stránky, na které jsem narazila na Internetu a které vypadají jako zajímavé projekty:) (alespoň já je určitě budu sledovat :D)

Je t'aime - časopis pro Lolitky

Také jsem nad tím přemýšlela, že by bylo hezké kdybychom měli český Lolita časopis... bohužel sama nemám čas a nervy na to nějaký dávat dohromady XD Ale to, že se někdo jiný rozhodl převzít iniciativu a pustit se do toho mě velmi potěšilo:) Osobně se do něj také zapojím, i když jen několika články. Už se moc těším na první číslo (i když to asi nějaký ten týden potrvá) :)

Asian secrets

Většina z vás nejspíš zná Lolita secrets, kam lolitky píšou své trable a názory, které se bojí vyslovit nahlas. U nás v ČR tuto funkci tvoří Moje zpovědnice. Asian secrets je na stejném principu, ovšem nezaměřuje se na módu, ale na japonsko všeobecně. Hlavně na anime, j-rock, dorama a tak. V nějakém grafickém programu vytvoříte obrázek s textem, s "tajemstvím" které vás trápí a anonymně ho pošlete na danou stránku. Uživatelé se pak k němu mohou vyjádřit v komentářích. Osobně velmi ráda sleduji stránky tohoto typu:)

Lolita sraz v Otrokovicích

10. června 2009 v 13:34 Má klec z růží
Tak menší report ze srazu, který jsem pořádala 6. června v Otrokovicích. Ano, sice report píšu trochu se zpožděním, ale lepší pozdě než nikdy, ne? XD

Sice hlásili, že by mělo pršet, ale i když bylo poněkud pod mrakem, nespadla ani kapka. Vlastně i kdyby pršelo, nevadilo by to tolik, jelikož jsme měli setkání v místní čajovně.

Nejdřív jsem šla na nádraží vyzvednout dvě slečny, které do Otrokovic měly přijet vlakem a vzhledem k tomu, že tu nikdy nebyly, potřebovaly doprovod do čajovny. Vážily sem dalekou cestu až z Hranic na Moravě.

Tak tady už jdou, to jsou ony:) Reiko se svou sestřičkou.
Tak jsem je doprovodila k čajovně, ale vzhledem k tomu, že v čajovně otvírali až za hodinu, ještě jsme seděli v parku na lavičce a povídali si:) Znám několik lolitek z Hranic a nikdy mě nepřestanou udivovat svým šatníkem... třeba vidím že mají naprosto úžasné platformové boty a zeptám se jich kde je sehnaly a ony: "V Hranicích za 30,- Kč!" A jinak tomu nebylo ani dnes... ten nádherný vínový set, co Reiko má, není profesionální replika jedné z Classic Lolita značek, nýbrž oblečení kupované u Vietnamců v Hranicích... (Když jsem to slyšela, brada mi spadla dolů, vážně XD)

No a pak ta čajovna, ve které jsme se začly všechny scházet:) Donesla jsem s sebou několik časopisů na čtení, tak kdo zrovna nepovídal nějakou historku, tak si četl v módních časopisech.


Seznámila jsem se s několika novými lolitkami z mého okolí, dozvěděla jsem se něco nového o těch co jsem už znala... velkou radost mi udělalo, že na sraz přijela i Mája, to je návrhářka, švadlenka a modelka značky M. Perfekně jí to slušelo a... ta holka je můj člověk, ještě jsem se nesetkala s nikým kdo by tak moc miloval šití:)

Mája taky všechny mile překvapila kouzelným kufříkem, který na sraz donesla... skrýval dáreček pro každou lolitku na srazu:) Já jsem dostala přenádherné krajkové náramky... byla jsem tak dojatá (;_;) vůbec jsem to nečekala.


Bylo nás tam celkem hodně (asi 15), ale to ničemu nevadilo:) Bohužel nemám fotky všech slečen, v čajovně bylo špatné osvětlení takže většina fotek vypadá dost divně. Je to škoda, protože měly krásné outfity, bohužel fotky se moc nepovedly (spíš jsem víc kecala než fotila) XD

A na závěr fota s roztomilými peněženkami :D (ještě tam byla jedna s Kitty, ale tu jsem zapomněla vyfotit (TT_TT))


Stojánek na šperky

3. června 2009 v 21:02 Krásné šaty
Tak dneska jsem se cestou z čajovny stavila v mé oblíbené bižuterii Perla. Už dlouho jsem tam obdivovala stojánky na šperky, mají jich tam několik a všechny jsou nádherné. A dneska jsem neodolala a jeden jsem si konečně koupila! :D (Má peněženka pláče ale mé srdce plesá XD)


A takle vypadá už na svém místě ovšený mými oblíbenými přívěšky a náhrdelníky :)Wishlist (Angelic Pretty)

3. června 2009 v 5:00 Krásné šaty
Ach Angelic Pretty... mají tolik šatů, u kterých se mi zastaví srdce nad tou nádherou... a přitom i tolik šatů, u kterých nevěřícně vyvalím oči a nestačím se divit, jak taková příšernost vůbec mohla spatřit světlo světa. (I když chápu že někomu se to třeba i líbí, ale já bych to na sebe nedala XD)

Ano... poslední dobou tak toužím po sladkých Sweet nebo Hime šatičkách! *zamilovaný povzdech*

Tak tady jsou ty nejnádhernější šaty, co mají AP momentálně v nabídce...
Víkend 30-31. května

1. června 2009 v 9:11 Má klec z růží
Tak co zajímavého se dělo o víkendu? Konečně jsem měla víkend celý pro sebe :D A strávila jsem ho...

1. šitím a vymýšlením návrhů pro Porcelain Doll
Defakto skoro celý víkend jsem šila (-_-) sukně! Na blogu PD mám návrh sukní na kterých pracuji plus tento týden tam přibude obrázek dalšího modelu:) Jeden by nevěřil, jak je to časově náročné... sukýnky jsou to celkem složité a tak jsem za celý víkend ušila defakto jen dvě (TT_TT)

Ale ten nepořádek co je z toho v mém pokoji! XD Všude samé látky, krajky a na všech možných i nemožný místech zákeřně povalující se špendlíky XD (se divím že jsem se ještě nenapíchla XD)

2. Phantom of the Opera
V sobotu večer ke mně přišla na návštěvu má drahá Hikaru a koukali jsme se spolu na muzikál "Fantom opery" hraný Takarazukou:) Dojmy? Nevěděla jsem jestli víc slintat nad Erikem, Filipem nebo nad šatami hlavní hrdinky XD Plus nádherný zpěv. Ale všeobecně musím říci, že jsem od toho čekala trochu víc, no to bude asi tím že jsem rozmazlená ještě z muzikálu Elisabeth co jsem od nich viděla první a ten byl prostě bezkonkurenčně dokonalý. (Určitě na něj někdy napíšu recenzi)

A jen malinká ukázka s chytlavou písničkou, kde se hlavní hrdinka přihlásila do pěvecké soutěže:) (začíná zpívat ale až v 2. minutě)