Květen 2009

Angelic Pretty Pullips!

31. května 2009 v 5:00 Krásné šaty
Ani se mi tomu nechce věřit, že JÁ jsem se zamilovala do některé z těch ošklivých Pullip panenek, které mi vždy padaly děsivé, škaredé, levné a divné. A zamilovala jsem se do ní až tak, že jsem dokonce krátkou chvíli uvažovala, že bych si nějakou koupila!

Jsou to panenky od Angelic Pretty. Celkem tři sestřičky: Sfoglia, Cocotte a Marette.

Ta která si získala mé srdíčko je právě ta poslední, v nádherných šatech s čajovými hrníčky (po kterých taky toužím!). Bohužel, panenka stojí 2700,- Kč (bez poštovného) a ačkoliv se na její krásu nemůžu vynadívat, přijde mi to hodně peněz na to, aby celou dobu seděla u mě v pokoji na polštářku na pohovce a tvářila se hezky :(Sakura Saku

29. května 2009 v 12:47 Má klec z růží
Každý rok na jaře pořádá manga.cz soutěž zvanou "Sakura Saku" - když jsou stromy obsypané květy, fotografové mají zachytit jejich kouzlo... nikdy jsem se neúčastnila, ale vždy poctivě hlasuji a užívám si té nádhery, kterou lidé do soutěže zaslali... Vždy je tak těžké vybrat ty nejlepší, zvláště když je tam těch fotek taková spousta...

A i letos se nemůžu na tu nádheru vynadívat. Několik krásných fotek, které mě chytly za srdíčko...

Nevím jestli je to úhlem pohledu kamery nebo tím nádherným stromem, ale připadá mi, jako by ten strom byl vílou a tančil... (foto: arevin)

Kouzelná atmosféra místa která přímo čiší z dané fotky... Hluboká noc a ulice osvětlená pouličními světly. (foto: klouda)

Naprosto mě uchvátilo zpracování této fotky... tak krásně kontrastní, černobílá, ty sakury jsou tak jemné a černá barva tak drsná... (foto: toegdip)

Nádhera:) Květy jsou tak překrásně nadýchané a lehoučké a ten komár na květu vypadá jako kdyby byl chycen do pavučiny cukrové vaty~ (foto: elleo)


U téhle fotky mi došly slova. Celá kompozice fotky mluví za sebe svou zvláštní melancholickou atmosférou... (foto: styx)

A téhle jsem dala první místo:) To místo, na kterém byla fotka focena, je tak... okouzlující. Připomíná mi japonské zahrady a jejich duši. (foto: mikey)


Wishlist (Baby)

28. května 2009 v 15:00 Krásné šaty

Sice žádný z modelů od Baby se mi v poslední době nelíbí (tedy, je tam několik u kterých si řeknu "To je krása!" ale žádná srdeční záležitost)... kdežto nedávno mi doslova vyrazili dech dvěma doplňky...

Ano, sice mám doma už takovou spoustu slunečníků a popravdě zrovna nemám náladu moc utrácet za další... ale tenhle, v růžové barvě (ano, v růžové... přestože by se mi hodil jen k velmi málo oufitům...) mě doopravdy láká... má ten nejkrásnější design, jaký jsem kdy viděla.A pak tento klobouk... (*_*) To je něco... fantastického. Pro neznalé odkazuje na jednu postavu z Alenky v říši divů, která podobný klobouk nosí... a ačkoliv po tomto klobouku tak toužím (jen si představte, jak ÚŽASNĚ by vypadal s Aristocrat oblečením!), nechce se mi za něj dát 3300,- Kč (bez poštovného. Tak zůstane asi jen v mých snech, nebo možná se jednoho krásného dne dokopu k tomu si vyrobit podobný XD
Spodnička!

27. května 2009 v 19:51 Krásné šaty
Tak dnes mi došel balíček od mé oblíbené značky Scarlet Rose :) Tak moc jsem se těšila, vždy jsem šťastná když mi má dojít něco krásného. A copak bylo v balíčku? Spodnička! :) A milý dopis s překvapením v podobě překrásných samolepek růží... (Naprosto miluji růže~)

Jinak spodnička je jak jinak než nádherná a popravdě mě mile překvapilo, že je doopravdy velmi poofy! Je o něco kratší než spodnička od kirakirajenjen, ale to vůbec ničemu nevadí, spíš naopak (ta od kirakirajenjen je až moc dlouhá XD). Uvidíme ještě jak přežije praxi (nošení) XD ale zatím jsem maximálně spokojená a můžu ji jen doporučit. (Scarlet Rose bude určitě vyrábět ještě i další spodničky ;)) Určitě se vyplatí.

Bez spodničky a se spodničkou
PS: Jen tak mimochodem, pokud by vás zajímal můj outfit, tak: halenka Anna House, šaty H&M, korset Bodyline a boty Secret Shop ;)