Wishlist

10. října 2008 v 9:04 |  Krásné šaty

Tak, tohle jsou věci, které se mi líbí jako žádné jiné (*_*) Určitě si musím nějaké podobné ušít!

1) Modré letní šaty
Tak ty jsou od Baby:) Nádherný vzorek, jen těžko seženu něco podobného... ale velice moc se mi líbí ten střih a ta modrá stuha... (*_*)

2) Bonet a šaty od Meta
Tak tohle je fotka jedné slečny, jejíž jméno si už nepamatuju... ale tento outfit je naprosto obdivuhodný... jen málokteré outfity mě tak moc okouzily. A ten bonet - to je jeden z nejkrásnějších bonetů, co jsem kdy viděla (*_*)

3) Set od AP
Ty barvy! To je tak nádherná barevná kombinace (*_*) hnědá, starobílá a starorůžová... Jednou... jednou si určitě vyrobím něco na chlup stejného (jen jestli najdu nějakou vhodnou látku XD)

4) Šaty od Meta
Velmi vzácný kousek. Vypadají taktéž hodně netradičně, kombinace barev je zajímavá a taktéž je zajímavý styl, jak jsou šaty šité ze dvou různých látek. Ještě teď lituju, že jsem si je nekoupila, když je jedna slečna prodávala (TT_TT) jen těžko seženu látku, abych je mohla vyrobit...

5) Šaty s čajovými šálky
Tak moc miluji čaj, že jsem se rozhodla, že jednou budu vlastnit šaty s čajovými šálky, i kdybych si je tam měla ručně vyšít! XD Tohle je návrh šatů co poslala jedna slečna do soutěže s tématem "Lolita šaty ve fialové barvě". Ty proužky jsou nádherné a prostě celý design je naprosto dokonalý... až budu umět vyšívat, tak si podobné určitě vyrobím:3 Ale místo fialové tam bude hnědá a místo fialek růže <3

6) Korset
Od AatP. Ale chci ho celý v černém. A taky si ho ušiju!

Jujda, tolik věcí co bych chtěla... :D
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.